Najčastejšie otázky (FAQ)

VSTUP

Vstup do VIBE SPECTRA je od 15 +. Každá osoba pod 15r. musí mať pri sebe zodpovednú osobu, ktorá má alebo dovŕšila v daný deň 18r. Nemyslíme si, že je adekvátne, keď sa deti pod 15r. zúčastňujú nášho festivalu, no rozhodne to nikomu nemôžeme zabrániť ak má pri sebe osobu, ktorá je dospelá. Zodpovednosť za Vás nesú rodičia myslite na nich!

Nie, každý sa preukazuje svojím platným QR kódom. Na výmenu dostaneš pásku priamo na ruku. Iné odovzdanie pásky (do ruky/pre kamaráta) nebude možné.

LÍSTKY

Áno, túto možnosť “UPGRADE” môžeš vidieť v sekcii “Profil” > “Tickets”

Nie, takúto možnosť neposkytujeme.

Lístky sme presunuli do ONLINE priestoru kvôli viacerým dôvodom. Prvý dôvod je šetriť prírodu - nemusíme vysvetľovať koľko nespotrebovaných lístkov sa vyhodí len tak do koša… Ďalší dôvod je že už od začiatku sa pasujeme za ľudí, ktorí prinášajú zmenu po každej stránke eventu. Nevyhli sa tomu ani samotné online lístky, ktoré Vám prinášajú ďalšie zaujímavé výhody ako sú COINS, RAFFLES, BENEFITS! Viac ale o jednotlivých výhodách nájdeš v sekcii NEWS.

VIBE WEB, DISCORD & FEATURES

COINS sú naša virtuálna mena, za každých 10€ minutých na webe VIBEFEST.sk dostaneš 1000 COINS (1€), získavaš teda zľavu na ďalší nákup. Coins môžeš uplatniť v košíku, pri vyplnovaní kontaktných údajov, pod sekciou platobné metódy. Viac info v článku COINS

RAFFLE je v podstate giveaway - zapojiť sa môže však iba používateľ, ktorý už vykonal nákup na webe VIBEFEST.sk (platí pri zakúpení lístku alebo merchu). RAFFLE vyhlasujeme v nepravidelných intervaloch,, preto sleduj sociálne siete a náš web, aby si nezmeškal šancu vyhrať. V prípade výhry COINS ich priradíme na váš účet, v prípade fyzickej výhry (obraz, merch, doplnky), vám ceny donesieme na VIBE denný program - ARTESIA, táto informácia bude zaslaná mailom a SMS.

Áno, lístok je viazaný na účet spolu s COINS a možnosťou zúčastňovať sa RAFFLES. Snažíme sa tak docieliť to, aby mal každý vlastný lístok u seba v mobile a minimalizujeme tak problémy na vstupnej bráne.

Áno, napíš prosím emailovú adresu, s ktorou si si lístok kupoval našemu adminovi na discord - @Matt1s#2536 (tento systém budeme automatizovať)